Nowy numer 47/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Jacenty Socha

Kapłan zmarł w wieku 61 lat. W ostatnim czasie pomagał jako duszpasterz w rodzinnej parafii pw. NSJ w Radomiu.

Jacenty Socha urodził się 5 kwietnia 1958 r. w Bujaku. Święcenia kapłańskie przyjął 19 maja 1985 roku. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Tarłów, Starachowice – Niepokalanego Poczęcia NMP, Osiek, Iłża, Cerekiew, Skarżysko-Kamienna – NSJ, Skarżysko-Kamienna – św. Brata Alberta, Kozienice – Świętej Rodziny. Jako proboszcz duszpasterzował w parafiach: Sorbin, Smogorzów i Bukówno.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w czwartek, 3 października 2019 roku o 10.00, w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Radomiu. Po Mszy św. odprowadzenie ciała na cmentarz na Firleju w Radomiu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama