Nowy numer 47/2019 Archiwum

Lucyna Adamkiewicz "Ewa" będzie w DA w Radomiu

Duszpasterstwo Akademickie zaprasza panie na kolejne spotkanie z cyklu „Całkiem Inna - Kobieta w blasku Stwórcy".

Już jutro o 19.00 Duszpasterstwo Akademickie przy ul. Górniczej 31A zaprasza kobiety na cykliczne spotkanie "Całkiem Inna – Kobieta w blasku Stwórcy". Gościem spotkania będzie Lucyna Adamkiewicz, pseudonim Ewa, łączniczka w Zgrupowaniu "Chrobry I", która od 15 roku życia była żołnierzem Armii Krajowej. Po klęsce powstania warszawskiego była więźniarką niemieckich obozów koncentracyjnych Auschwitz oraz Gusen II. Udało jej się cudem uniknąć śmierci. Od pewnego czasu mieszka w Radomiu.

Prezydent Andrzej Duda odznaczył Lucynę Adamkiewicz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Spotkania w DA rozpoczynają się od rozmów przy herbacie i ciastku. Później panie spotykają się w kaplicy ośrodka na adoracji Najświętszego Sakramentu. Modlitwie przewodniczy ks. Mariusz Wilk, duszpasterz akademicki. Ok. 20.00 rozpoczyna się spotkanie z gościem.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama