Nowy numer 47/2019 Archiwum

Zaproszenie. "Barka" na 100 gitar

Spotkajmy się znów w rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową.

Organizatorzy, Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Radomskiej i Duszpasterstwo Akademickie, zachęcają: 16 października, w środę o 20.30, w kolejną rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża, spotkajmy się wspólnie na placu Jagiellońskim (koło teatru) i zagrajmy "na 100 gitar" ulubioną piosenkę św. Jana Pawła II - "Barkę".

Gitarowa "Barka" zabrzmiała już rok temu, w 40. rocznicę wyboru papieża Polaka. Przed Urzędem Miasta stawiło się około tysiąca osób, a gitar było kilkadziesiąt. Organizatorzy zachęcają także do zabrania innych instrumentów. A jeśli ktoś nie gra, wystarczy by chciał zaśpiewać.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama