Nowy numer 47/2019 Archiwum

Zaproszenie na wieczór papieski w Lipie

Parafia pw. św. Wawrzyńca i św. Katarzyny w Lipie zaprasza w niedzielę 27 października na wieczór papieski.

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o 16.00. Po niej wystąpią dzieci, które przypomną nauczanie św. Jana Pawła II. Zaśpiewa schola parafialna oraz Kasia Lachowska. Gwiazdą wieczoru będzie Kinga Rataj, która zaprezentuje portugalskie nostalgiczne pieśni fado. Koncert rozpocznie się około 17.00. Artystka jest jednym z najciekawszych odkryć wokalnych w Polsce ostatnich lat. Kinga Rataj jest laureatką Festiwalu Piosenki Artystycznej w Rybniku, Festiwalu Twórczości Marka Grechuty "Korowód". Dwukrotnie zwyciężyła w konkursie "Śpiewać każdy może" w krakowskiej Rotundzie.

Proboszcz ks. Tomasz Waśkiewicz przypomina, że zebrane dobrowolne datki zostana przeznaczone na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama