Nowy numer 49/2019 Archiwum

Koncert zaduszkowy w Wysokim Kole

W sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego 2 listopada odbędzie się wyjątkowy koncert zaduszkowy pt. "Spieszmy się kochać ludzi".

Koncert, podczas którego wystąpi Projekt SPS rozpocznie się o 17.45. - Tworzą go wspaniali muzycy, którzy na co dzień grają w trzech różnych zespołach, ale łączą swoją pasję muzyczną z darem serca. Każdy ich koncert łączy się ze zbiórką pieniędzy na rzecz konkretnej potrzebującej osoby. Tak też będzie i u nas. Po koncercie odbędzie się zbiórka na leczenie i rehabilitację Doroty Olszewskiej z Leokadiowa - mówi ks. Szymon Mucha, kustosz sanktuarium.

Refleksyjne utwory, które wykona Projekt SPS, przeplatane będą tekstami ks. Jana Twardowskiego i innych poetów o przemijaniu, śmierci i zmartwychwstaniu. Czytać je będą członkowie Stowarzyszenia Miłośników Przeszłości "Gniewosz".

Na koncert zapraszają: ks. Szymon Mucha, Projekt SPS i stowarzyszenie "Gniewosz".

Koncert zaduszkowy w Wysokim Kole

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama