Nowy numer 49/2019 Archiwum

Męski Różaniec po raz drugi - zaproszenie

Rycerze Kolumba razem z kapelanem ks. Wiesławem Lenartowiczem tym razem zapraszają do kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej (oo. Jezuici).

Spotkanie rozpocznie się Mszą św. w niedzielę, 3 listopada o 15.00. - Świadomi wszelkich zagrożeń i ataków na nasze chrześcijańskie rodziny i dzieci, niszczenia godności mężczyzny i kobiety, ataków na Kościół i wartości patriotyczne, wzywamy i zapraszamy wszystkich mężczyzn, aby stanęli w "wyłomie" w obronie tych wartości. Przekonani, że Bóg nieustannie zło zwycięża dobrem, otwórzmy nasze serca i umysły na Zbawiciela, który nas poprowadzi i doda sił - apelują Rycerze.

Po Mszy św. uczestnicy przejdą z kościoła na plac przed figurę Maryi Matki Życia, gdzie wspólnie odmówią Różaniec i zawierzą się Niepokalanej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama