Nowy numer 3/2021 Archiwum

Darmowa komunikacja w Uroczystość Wszystkich Świętych

W Radomiu 1 listopada autobusy miejskie oferują bezpłatne kursy.

Przy cmentarzu rzymskokatolickim zamknięta będzie ul. Limanowskiego na odcinku od ul. Tytoniowej do Maratońskiej. Z kolei z drugiej strony cmentarza (ul. Dębowa) obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy. Natomiast do cmentarza na Firleju dojazd będzie możliwy tylko od ulicy Warszawskiej. W przeciwnym kierunku będą jeździły jedynie autobusy komunikacji miejskiej.

MPK zapowiada, że od czwartku do niedzieli, czyli od 31 października do 3 listopada, będzie jeździło więcej autobusów, które mają ułatwić dojazd do cmentarzy.

Od 1 do 3 listopada pomiędzy cmentarzami będą kursowały autobusy linii pospiesznej CM. Będą ponadto kursowały dodatkowe linie: C4 z Żeromskiego na Firlej (jedynie 1 listopada), C9 z Prędocinka na Borki (1-3 listopada), C15 z Janiszpola na Borki (tylko 1 listopada), C21 z Gołębiowa I na Witosa (1-3 listopada). 1 listopada warto zrezygnować z samochodów i skorzystać tego dnia z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej  w Radomiu dostępne są na stronie www.mzdik.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama