Nowy numer 46/2019 Archiwum

Wyśpiewana Niepodległa

W najbliższą niedzielę w Oratorium św. Filipa Neri przy ul. Grzybowskiej 22 w Radomiu odbędzie się 7. edycja koncertu "Wyśpiewana Niepodległa. Historia nutami pisana".

Od 2013 roku z okazji Narodowego Święta Niepodległości organizatorzy zachęcają do wspólnego rodzinnego śpiewania piosenek patriotycznych i żołnierskich oraz poznawania historii Polski.

"Wyśpiewana niepodległa. Historia nutami pisana" to wyjątkowe koncerty, tworzone przez młodych wykonawców z Katolickiego Liceum im. św. Filipa Neri.

Koncert rozpocznie się o godz. 16. Z młodzieżą wystąpią Orkiestra Wojskowa w Radomiu oraz Radomski Zespół Sentymentalny.

Do patriotycznego muzykowania zapraszają organizatorzy: Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Filipa Neri w Radomiu i Stowarzyszenie "Młyńska" Verum Bonum Pulchrum.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama