Nowy numer 49/2019 Archiwum

Oazowy bal andrzejkowy

Andrzejkowy Bal Diecezjalny Ruchu Światło-Życie odbędzie się już po raz trzeci. W tym roku pod hasłem: #bohater.

Do udziału w balu organizatorzy zapraszają młodych powyżej 14. roku życia - oazowiczów, ministrantów, scholanki, kaesemowiczów, harcerzy. - Na naszych balach nie ma używek. W ubiegłym roku bawiło się ok. 800 osób. Zapraszamy wszystkich młodych, którzy chcieliby radośnie i bezpiecznie spędzić wieczór andrzejkowy - mówi ks. Krzysztof Dukielski, diecezjalny moderator Ruchu Światło-Życie.

Andrzejkowa zabawa odbędzie się pod hasłem: #bohater. - W naszym życiu szukamy prawdziwego bohatera. Odkryjemy, że jest nim Pan Jezus. Podczas balu będzie strefa modlitwy. W ubiegłym roku widzieliśmy, że cały czas wiele osób adorowało Pana Jezusa. Można będzie się wyspowiadać i porozmawiać z księżmi, którzy rozumieją problemy młodzieży - wyjaśnia moderator.

Bal odbędzie się 30 listopada w hotelu "U Grubego" w Wielogórze. Rozpocznie się o godz. 17, a zakończy o godz. 24 adoracją Najświętszego Sakramentu. Zabawę poprowadzi profesjonalny DJ.

Swój udział należy zgłaszać do 25 listopada do księży opiekujących się konkretną grupą parafialną lub do ks. Dukielskiego pod numerem telefonu: 791 049 793.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Centrum Ruchu Światło-Życie przy ul. Malczewskiego 1 w Radomiu w środy i czwartki w godz. 10-16.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama