Nowy numer 49/2019 Archiwum

Nie żyje ks. Aleksy Kołsut

Kapłan zmarł 18 listopada w wieku 52 lat w szpitalu w Końskich.

Urodził się 6 maja 1967 roku w Radomiu. Pochodził z parafii pw. św. Brata Alberta w Radomiu (os. Prędocinek). Święcenia kapłańskie przyjął 15 czerwca 1996 r. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Potworów, Tarłów, Radom - Chrystusa Króla, Radom - św. Piotra, Bedlno, Pilczyca, Mniszek, Końskie - Chrystusa Odkupiciela, Radom - św. Łukasza, Opoczno - św. Bartłomieja, Sławno koło Opoczna, Przedbórz, Białobrzegi. Od 2017 roku był proboszczem w parafii Sorbin.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w czwartek, 21 listopada, o 17.00, w kościele parafialnym w Sorbinie. Msza św. pogrzebowa sprawowana będzie w piątek, 22 listopada, o 11.00, w kościele pw. św. Brata Alberta w Radomiu. Po Mszy św. pochowanie ciała na cmentarzu na Firleju w Radomiu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama