Nowy numer 04/2020 Archiwum

Kolędowali dla Marka

W kościele w Bierwcach wolontariusze ze Stowarzyszenia Centrum Młodzieży "Arka" wystąpili z charytatywnym koncertem.

Do Bierwiec wolontariusze przyjechali ze swoim opiekunem ks. Krzysztofem Bochniakiem. Młodzi muzycy w ramach charytatywnego koncertu grali i śpiewali kolędy, a ofiary, które parafianie wrzucali do puszek, zostały przekazane na operację 5-letniego Marka, który jest chory na mózgowe porażenie dziecięce.

Na jednej z Mszy św. była również mama Marka, która na ręce proboszcza ks. Janusza Chamery złożyła podziękowania dla parafian za wsparcie i dobre serce. - Z ofiar do puszek parafianie wsparli operację Marka w kwocie: 5053,95 zł - mówi Ewelina Górska, organistka w Bierwcach. - Pomoc dla Marka nie była pierwszą tego rodzaju akcją w naszej parafii. Gościmy różne osoby potrzebujące wsparcia i pomocy duchowej, ale także materialnej, wiążącej się z pokryciem kosztów często bardzo kosztownych operacji czy zabiegów medycznych - dodaje organistka.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama