Nowy numer 04/2020 Archiwum

Lodowisko w Radomiu już otwarte

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu 2 stycznia uruchomił sztuczne lodowisko przy ulicy Narutowicza.

Lodowisko, podobnie jak w latach ubiegłych, czynne jest przez sezon łyżwiarski od godz. 9 do 21. Wejścia na taflę lodowiska odbywać się będą od godz. 9 do 13 oraz od 15 do 20. Od godz. 14 do 15 lodowisko będzie zamknięte ze względu na przerwę techniczną.

W tym roku osoby korzystające z lodowiska mają do dyspozycji ponad 200 par łyżew. W wypożyczalni MOSiR w Radomiu mają one zróżnicowaną numerację, każdy powinien znaleźć właściwy rozmiar.

Dzieci do lat 3 mogą korzystać z obiektu bezpłatnie. Tradycyjnie odwiedzający mają możliwość korzystania z pingwinków do nauki jazdy.

Cennik i promocje znajdują się na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama