Nowy numer 04/2020 Archiwum

Nie żyje ks. prał. Marian Molga

Emerytowany proboszcz parafii Skotniki zmarł wieku 86 lat, w 61. roku kapłaństwa.

Urodził się 8 grudnia 1934 roku w Sławnie koło Radomia. Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił do Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Święcenia kapłańskie przyjął 15 czerwca 1958 roku. Jako wikariusz pracował w parafiach: Szewna, Drzewica, Żarnów, Skarżysko Kamienna - św. Józefa, oraz w Radomiu w parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego. Był proboszczem parafii Stodoły, a od roku 1976 do przejścia na emeryturę w 2009 roku w Skotnikach.

Exporta do kościoła parafialnego w Skotnikach i Msza św. żałobna odbędzie się w poniedziałek 6 stycznia o 16.00.Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 7 stycznia o 10 w Skotnikach. Po Mszy świętej nastąpi złożenie ciała na miejscowym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama