Nowy numer 04/2020 Archiwum

Radom świetlną stolicą na Mazowszu

Po raz czwarty z rzędu Radom zwyciężył w pierwszym, regionalnym etapie konkursu na najpiękniejszą świąteczną iluminację "Świeć się z Energą".

Pierwszy etap głosowania wyłonił zwycięzcę w każdym województwie. Na Mazowszu po raz czwarty wygrał Radom i zdobył tytuł Świetlnej Stolicy Województwa.

- Dzięki temu do Radomia ponownie trafi nagroda w postaci sprzętu AGD o wartości 10 tys. zł., który zostanie przekazany działającym w naszym mieście organizacjom pozarządowym - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Już można głosować w ogólnopolskim etapie konkursu. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski i sprzęt AGD o wartości 40 tys. zł

Głosować można do 15 stycznia na stronie www.swiecsie.se.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama