Nowy numer 04/2020 Archiwum

Warsztaty o Triduum Paschalnym dla ministrantów

Duszpasterstwo Ministrantów wraz z diakonią liturgiczną Ruchu Światło-Życie zapraszają ministrantów na warsztaty o Triduum Paschalnym.

W warsztatach uczestniczyć mogą ministranci od 7 klasy szkoły podstawowej. - Warsztaty mają na celu przygotować i pogłębić udział ministrantów w Triduum Paschalnym - mówi ks. Michał Michnicki, diecezjalny duszpasterz ministrantów.

Warsztaty odbędą się w ośrodku oazowym w Dąbrówce od 13 do 15 marca 2020 roku. Koszt - 70 zł. Dojazd we własnym zakresie. Jeśli będzie odpowiednia liczba chętnych zostanie zorganizowany autokar z Radomia.

Zapisy do końca lutego przyjmuje ks. Michnicki pod numerem telefonu 607 133 787. Liczba miejsc ograniczona.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama