Nowy numer 32/2020 Archiwum

"Arka" zaprasza na ferie

Stowarzyszenie Centrum Młodzieży "Arka" organizuje w Radomiu "Ferie z Arką". Będą gry, zabawy, wyjazd do nadleśnictwa oraz zajęcia integracyjne i sportowe.

Akcję "Ferie z Arką" stowarzyszenie organizuje już od kilkudziesięciu lat. Skierowana jest ona do dzieci i młodzieży od 6 do 16 roku życia. - W "Arce" organizujemy pierwszy tydzień ferii, czyli od 10 do 14 lutego. Zajęcia będą odbywały się od godz. 9 do 14. Przygotowaliśmy szereg atrakcji - mówi Agnieszka Banasik, koordynatorka akcji.

W feriach może wziąć udział 200 osób: 100 w placówce przy ul. Chrobrego 7/9 i 100 w "Arce" na pl. Stare Miasto 2.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich z terenu całego Radomia, ponieważ nie zamykamy się tylko na naszych podopiecznych, ale jesteśmy otwarci na dzieci z całego miasta. Atrakcji jak zawsze będzie bardzo dużo. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc. Zachęcamy, by jak najszybciej skontaktować się z opiekunami placówek przy ul. Chrobrego i na pl. Stare Miasto i na miejscu pobrać formularz - wyjaśnia A. Banasik.

Podczas drugiego tygodnia ferii dzieci nadal będą mogły przyjść do 3 placówek "Arki" - przy ul. Chrobrego, na pl. Stare Miasto i przy ul. Marii Gajl. Będą tam mogły od godz. 9 do 15 pobyć ze swoimi rówieśnikami, pograć w gry.  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama