Nowy numer 27/2020 Archiwum

Rozmowy o... leczeniu bezpłodności

Stowarzyszenie "Młyńska" zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Rozmowy o…". Tym razem poruszony zostanie temat płodności i metod leczenia niepłodności.

Cykl spotkań dyskusyjnych w duchu chrześcijańskim pod nazwą "Rozmowy o..."  stowarzyszenie "Młyńska" Verum Bonum Pulchrum rozpoczęło w lutym ubiegłego roku. Podczas ostatniego, grudniowego spotkania dyskutowano o cudzie jakim jest dziecko.

Podobnie wokół rodziny skupiony będzie temat styczniowego spotkania. - Ten wybór był dla nas naturalny - przecież niedawno obchodziliśmy święta Bożego Narodzenia. Jezus Chrystus przyszedł na świat w rodzinie. Wydaje nam się, że Bóg chce nam przez to powiedzieć coś ważnego - mówi Jakub Mitek, główny organizator spotkań, członek stowarzyszenia "Młyńska".

Spotkanie "Rozmowy o... leczeniu bezpłodności" odbędzie się we wtorek 21 stycznia o godz. 19 w Centrum Wolontariatu Międzynarodowego przy ul. Kelles-Krauza 19 (wjazd na parking oraz wejście od ul. Niedziałkowskiego). Tym razem poruszony zostanie temat płodności i metod leczenia niepłodności.

Gośćmi spotkania będą dr Grzegorz Nyc, ginekolog i naprotechnolog, i ks. dr Jarosław Wojtkun, teolog moralista, rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Prelegenci przedstawią medyczne, moralne i teologiczne aspekty leczenia niepłodności, w szczególności zajmą się naprotechnologią.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama