Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Kurs pastoralno-liturgiczny dla operatorów audio-wideo

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą dokumentować celebracje liturgiczne.

Wydział ds. Środków Społecznego Przekazu Kurii Diecezji Radomskiej zaprasza na kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. Szkolenie odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (ul. Młyńska 23/25) w sobotę 14 marca w godz. 9-14.

Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia takiego kursu przez osoby (fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego), które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

Ksiądz Stanisław Piekielnik, organizator kursu, informuje, że aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania w wersji DOC na stronie www.diecezja.radom.pl) i przesłać go do organizatora do 10 marca pocztą elektroniczną (kurs-foto@diecezja.radom.pl) lub tradycyjną (Kuria Diecezji Radomskiej, ul. Malczewskiego 1, 26-610 Radom) z dopiskiem: "Kurs dla fotografów" albo dostarczyć osobiście (kopertę ze zgłoszeniem można zostawić: w budynku Kurii Diecezji Radomskiej, w Wydziale Katechetycznym na parterze lub w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu na furcie - ul. Młyńska 23/25).

- Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie formatu legitymacyjnego (wymiary: 35 x 45 mm; zaleca się plik graficzny JPG w rozmiarze: 413 x 531 pikseli przy 300 dpi), opisane imieniem i nazwiskiem. Prócz podania podstawowych danych osobowych (potrzebnych do wystawienia zaświadczenia i przygotowania identyfikatora) oraz podpisania zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych, prosimy o sygnowanie formularza podpisem księdza proboszcza i pieczęcią parafii zamieszkania kursanta lub parafii, na której terenie działa firma - informuje ks. Piekielnik.

Więcej informacji: ks. Stanisław Piekielnik, tel.: 606 374 948, kurs-foto@diecezja.radom.pl, www.diecezja.radom.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama