Nowy numer 09/2020 Archiwum

Pomóżmy zwierzętom ze schroniska

Trwa zbiórka darów na rzecz radomskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Zbiórkę prowadzi Urząd Miejski w Radomiu. Dary można zostawiać codziennie w godz. 7.30-19 w holu UM od strony ul. Żeromskiego.

W schronisku przebywa około 600 zwierząt: psów i kotów. Potrzebne są ryż, kasza, makaron, sucha i mokra karma dla psów i kotów, a także miski, koce i kołdry.

- Wzorem lat ubiegłych organizujemy zbiórkę karmy i produktów przeznaczonych dla zwierzaków. Liczymy, że także w tym roku radomianie pokażą, że mają wielkie serca, a los bezdomnych zwierząt nie jest im obcy. Zachęcam wszystkich do wsparcia naszej zbiórki - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Zbiórka potrwa do 31 stycznia.

Dary można zostawiać w holu Urzędu Miejskiego.   Dary można zostawiać w holu Urzędu Miejskiego.
Marta Deka /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama