Nowy numer 3/2021 Archiwum

Jubileusz I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu

W "Łaźni" przy ul. Żeromskiego 56 odbędzie się inauguracja obchodów 90-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika. Wstęp dla posiadaczy wejściówek.

Wieczór poetycko-muzyczny pod tytułem "Taka jest miłość", który zainauguruje obchody jubileuszu 90-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Radomiu, odbędzie się 3 lutego o godz. 18. Spotkanie poprowadzą absolwenci liceum: Beata Drozdowska, dyrektor "Łaźni", i ks. Arkadiusz Bieniek, proboszcz parafii w Wysokiej.

Podczas spotkania swoje utwory zaprezentują byli nauczyciele: Anna Łęcka i Anna Równy, były dyrektor Jan Wulkiewicz, absolwent Maciej Bujanowicz oraz uczniowie. Wiersze poetów usłyszymy w interpretacji samych autorów, jak również recytatorów z liceum: Magdaleny Bisińskiej, Weroniki Zygmunt, Ernesta Jarosińskiego. Przy fortepianie zasiądzie Hubert Nagrocki.

Dopełnieniem wokalnym będą piosenki w wykonaniu Aleksandry Łochnickiej.

Organizatorzy: I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu, Stowarzyszenie Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria "Łaźnia".

Obowiązują bezpłatne wejściówki do odebrania w I LO im. Mikołaja Kopernika w Radomiu przy ul. Żeromskiego 10 (biblioteka szkolna) oraz w RKŚTiG „Łaźnia” przy ul. Żeromskiego 56.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama