Nowy numer 09/2020 Archiwum

Msza św. za Radom i diecezję

Ta comiesięczna Msza św. w intencji mieszkańców diecezji radomskiej i Radomia sprawowana jest od 18 lat.

Rocznicowa Eucharystia sprawowana będzie w najbliższą niedzielę 9 lutego w kościele garnizonowym (pl. Konstytucji w Radomiu). Mszę św. o 15.00 poprzedzi modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego. Celebrze przewodniczył będzie ks. Grzegorz Tęcza, ojciec duchowny radomskiego seminarium i opiekun grupy systematycznie spotykających się na tej modlitwie.

Po Mszy św. zostanie odmówiona modlitwa w intencji Radomia i diecezji.

Modlitwa za Radom, który został boleśnie dotknięty bezrobociem, powstała w grupie „Radość i nadzieja”. Jej inicjatorami byli Iwona i Zbigniew Bielowie oraz nieżyjąca już Maria Sowińska. Z czasem modlitwą objęto nie tylko Radom, ale również diecezję. Przez 18 lat tych modlitewnych spotkań było już niemal 220.

Na modlitwę zaproszeni są wszyscy chętni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama