Nowy numer 2/2021 Archiwum

Oferta radomskiego muzeum na czas ferii

Zwiedzanie wystaw i ciekawe warsztaty plastyczne.

Będą zajęcia dla osób indywidualnych. Dzieci mogą przyjść z rodzicami lub dziadkami. Takie zajęcia będą się odbywały w obydwa wtorki 11 i 18 lutego od godz. 12. Złoży się na nie zwiedzanie wystawy "Moja dusza. Oblicza kobiet w twórczości Jacka Malczewskiego”, połączone z warsztatami z kolażu pt. "Portret Chimery". 

- W kolejne dwa czwartki 13 i 20 lutego odbędzie się również o godz. 12 zwiedzanie wystawy "Trzy razy przez lewe ramię" i dotyczące jej warsztaty - "Ptaki szczęścia" - mówi Ilona Pulnar-Ferdjani, kierownik Działu Naukowo-Oświatowego Muzeum im. Jacka Malczewskiego.

Będą też zajęcia dla grup zorganizowanych. Chodzi o grupy, które biorą udział w feriach organizowanych przez różnego rodzaju placówki oświatowe.

- Dla nich przygotowaliśmy lekcje muzealne połączone z warsztatami: Na szkle malowane, Herb Radomia, Dokarmianie ptaków, Zwierzaki sianiaki, czyli ekologiczne wykonywanie zwierzaków z siana, oraz tkactwo (realizowane jedynie w pierwszym tygodniu ferii). Zapraszamy do zapisywania się w dziale naukowo-oświatowym. Musimy wiedzieć, ile materiałów przygotować dla zgłaszających się osób – zaznacza I. Polnar-Ferdjani.

Koszt 9 zł. Obowiązują wcześniejsze zapisy - tel. (48)3625694.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama