Nowy numer 09/2020 Archiwum

Nie żyje ks. Jerzy Dziułka

Proboszcz parafii Cecylówka (dekanat kozienicki) zmarł w wieku 67 lat.

Urodził się 15 kwietnia 1953 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Święcenia kapłańskie przyjął 22 maja 1982 r. Po święceniach pracował jako wikariusz w parafiach: Mniszek, Pionki - św. Barbary i Pionki - NMP Królowej Polski. Od 1994 roku był proboszczem w parafii pw. MB Anielskiej w Cecylówce.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. we wtorek, 11 lutego, o godz. 15.00, w kościele parafialnym w Cecylówce. Msza Święta pogrzebowa sprawowana będzie w środę, 12 lutego, o godz. 14.00, w kościele parafialnym w Kunowie (rodzinnej parafii kapłana). Po Mszy św. pochowanie ciała na miejscowym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama