Nowy numer 43/2020 Archiwum

Misterium Męki Pańskiej w Kałkowie-Godowie

Na wspólne przeżycia tego wyjątkowego przedstawienia zaprasza ks. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium oraz aktorzy Teatru Dramatycznego im. ks. inf. Czesława Wali.

Już od 47 lat w Wielkim Poście w Kałkowie-Godowie wystawiane jest Misterium Męki Pańskiej. Pierwsze dwa spektakle w tym roku odbędą się w drugą sobotę Wielkiego Postu, 7 marca, o 15.30 i 0 18.00. Kolejne odbędą się w następne soboty, aż do soboty przed Niedzielą Palmową (4 kwietnia).

- Serdecznie zapraszam do Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej, do Kałkowa-Godowa, na teatralne rekolekcje zamyślenia nad aktem miłości Bożej, którą przeżywamy w tajemnicy męki i śmierci Jezusa Chrystusa. Radość jest tym większa, że aktorzy należą do wspólnoty parafialnej w Kałkowie-Godowie, gdzie od 47 lat dają piękne świadectwo żywej wiary i miłości do Boga i Kościoła. Dzielimy się radością, że wystawiane przez lata Misterium Męki Pańskiej w Sanktuarium Bolesnej Królowej Polski Pani Ziemi Świętokrzyskiej jest darem ich bezinteresownego zaangażowania, ofiarowania swojego czasu, talentu i siły - zaprasza ks. Stanios.

Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawieniem uprzejmie prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc w informacji sanktuarium (tel. +48 41 272 18 88).

Dla osób, które pragną zatrzymać się w sanktuarium, oferowane są noclegi w Domu Pielgrzyma. Rezerwacja telefoniczna: +48 660 158 239.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama