Nowy numer 48/2020 Archiwum

Wybierzmy się na Narodowy Marsz Życia

Do udziału zachęcają bp Henryk Tomasik i Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej.

Narodowy Marsz Życia odbędzie się w Warszawie w niedzielę 22 marca. Do udziału zaprasza ordynariusz radomski bp Henryk Tomasik: - Święty Jan Paweł II często nas wzywał do ukazywania prawdy o świętości życia oraz niezbywalnego prawa każdej osoby ludzkiej do jego ochrony od poczęcia do naturalnej śmierci. Jedną z form realizowania tej prośby jest Narodowy Marsz Życia. Odbędzie się on w Warszawie 22 marca. Jest on współorganizowany przez wiele instytucji, ruchów i stowarzyszeń. Weźmy w nim udział - zachęca.

Marsz rozpocznie się Mszami św. o 11.00 w archikatedrze warszawskiej i katedrze warszawsko-praskiej. Spotkanie wszystkich uczestników nastąpi o 12.30 na pl. Zamkowym. Udział w marszu w diecezji radomskiej współorganizują: Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej, Akcja Katolicka, Stowarzyszenie Środowisko Inicjatywa, Prawica Rzeczypospolitej.

- Organizujemy wyjazd autokarami spod radomskiej katedry i z pl. Jagiellońskiego (koło teatru) o 8.30. Koszt ponoszony przez uczestników wynosi tylko 20 zł. Prosimy o zgłaszanie chętnych do środy 18 marca włącznie pod następującymi nr. tel.: 48/ 340 62 35 (Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Radomskiej), 609 198 959 (Teresa Połeć, prezes Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej), 600 984 425 (Barbara Kobyłecka), 792 973 846 (pani Zofia, po 16.00) - informuje ks. Sławomir Adamczyk, diecezjalny duszpasterz rodzin.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama