Nowy numer 49/2020 Archiwum

Obostrzenia w szpitalu na radomskim Józefowie

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny na Józefowie wprowadza zakaz odwiedzin pacjentów oraz zaostrza zasady obecności przy hospitalizowanych dzieciach.

Obowiązuje również bezwzględny zakaz opuszczania oddziałów przez chorych. Obostrzenia w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu spowodowane są dużym zagrożeniem epidemiologicznym.

Jak informuje Karolina Gajewska, specjalista do spraw kontaktu z mediami, Informacje o stanie zdrowia pacjenta będzie można otrzymać telefonicznie u lekarzy oddziałów. Wszystkie telefony do oddziałów znajdują się na stronie internetowej szpitala www.wss.com.pl w zakładce kontakt.

Jeśli chodzi o obecność przy hospitalizowanych dzieciach: - Na oddziale będzie mógł przebywać tylko jeden opiekun. Musi być zdrowy. Nie może również wychodzić z oddziału do momentu, aż dziecko nie zostanie wypisane do domu. Opiekun będzie miał wykonany pomiar temperatury i przejdzie wywiad epidemiologiczny. Będzie musiał także przestrzegać zaleceń obowiązujących w oddziałach. Nie ma możliwości, by opiekunowie wymieniali się - informuje K. Gajewska.

Istnieje możliwość przekazania paczki z niezbędnymi rzeczami dla hospitalizowanego pacjenta. - Nie mogą one zawierać wartościowych przedmiotów. Podpisane paczki można przekazać w ochronie szpitala przy głównym wejściu w godzinach od 10 do 18. Szpital nie odpowiada za przyjęte paczki - zaznacza rzecznik szpitala.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama