Nowy numer 49/2020 Archiwum

Do Wielkanocy książki 20 proc. taniej

Księgarnia św. Kazimierza, działająca przy radomskiej kurii, ogłasza wyjątkową promocję.

W związku z tym, że wokół ruch znacznie zamarł, jesteśmy zachęcani, by pozostać w domach, ten czas może być wykorzystany, by sięgnąć do wartościowej lektury. Niektórzy wolą czytać książki religijne tradycyjnie w wersji papierowej. W ten sposób chcą sami, w skupieniu, rozważać nabożeństwa pasyjne, nauki rekolekcyjne i odmawiać modlitwy.

Taką ofertę posiada Księgarnia św. Kazimierza, a na ten czas ma wyjątkową propozycję: - Gdy musisz ten czas spędzać w domu, na 100 proc. wykorzystaj nowe okoliczności. My damy inspirację i jedną piątą sukcesu. Reszta zależy od Ciebie. Oferujemy książki z odpowiedziami na ważne pytania, jakie  stawia młodzież i dzieci - zapewnia załoga księgarni.

Taka lektura z pewnością pomoże jak najlepiej przygotować się do przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, szczególnie teraz, gdy trudno organizować w parafiach tradycyjne rekolekcje, a szkolne zostały odwołane. - Pomagamy w rozwoju duchowym, lekturze komentarzy biblijnych i tekstów teologicznych, przybliżamy  duchowość świętych i mniej znanych ludzi Kościoła. Na naszych półkach znajdziecie ważne publikacje dla ludzi poszukujących duchowej inspiracji, dla małżeństw i osób samotnych -  informują pracownicy księgarni.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama