Nowy numer 14/2020 Archiwum

Obostrzenia w "Królewskich Źródłach"

Z powodu zagrożenia koronawirusem leśnicy zmienili regulamin korzystania z obiektów w rezerwacie "Królewskie Źródła" w Puszczy Kozienickiej.

W okresie zachęt, by jak najmniej przebywać na ulicach miejscowości, wielu wybiera się do lasu. Ale i tutaj, gdy będzie coraz więcej odwiedzających, może nie być bezpiecznie. Jednym z chętniej odwiedzanych miejsc jest rezerwat "Królewskie Źródła" w Puszczy Kozienickiej.

Od poniedziałku 23 marca nie wolno gromadzić się i rozpalać ognia w przygotowanych do tego miejscach. Obowiązuje ruch jednokierunkowy na drewnianych pomostach. Trzeba kierować się do miejsca początku ścieżki dydaktycznej w kierunku "Królewskiego Źródełka". Na tarasie widokowym jednocześnie może przebywać maksymalnie 5 osób, natomiast w drewnianym budynku do obserwacji ptaków - maksymalnie 3 osoby.

Wprowadzone zmiany regulaminowe będą obowiązywać do odwołania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama