Nowy numer 44/2020 Archiwum

W Radomiu zawieszono strefę płatnego parkowania

Do odwołania zawieszone jest funkcjonowanie radomskiej Strefy Płatnego Parkowania Niestrzeżonego.

Jak informują władze miasta na oficjalnej stronie internetowej, decyzja ta jest spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa i troską o zdrowie mieszkańców miasta.

Choć w ostatnim czasie pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji regularnie dezynfekowali parkomaty, to dodatkowo, na czas zawieszenia SPPN, będą one zabezpieczone przed użytkowaniem. 

 Jednocześnie, jak informuje Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji, wykupione abonamenty na parkowanie w SPPN nie tracą ważności. Czas ich obowiązywania zostanie wydłużony o dwa tygodnie. Nie będzie zatem zachodziła konieczność zaopatrywania się w kolejne bilety długoterminowe w najbliższym czasie. 

MZDiK informuje także, że studenci i uczniowie, którzy nabyli imienne okresowe i miesięczne bilety komunikacji miejskiej, po uprzednim złożeniu wniosku na adres e-mail: biletowy@mzdik.pl, będą mogli nieodpłatnie przedłużyć okres ich ważności o czas przerwy w zajęciach w szkołach i na uczelniach. Wnioski będzie można składać przez 14 dni od powrotu do szkół czy na uczelnie. 

Wszystkie bilety zakodowane na karcie miejskiej zostaną bezpłatnie przedłużone o odpowiednią liczbę dni w siedzibie w siedzibie MZDiK Traugutta 30/30a.

Na czas zawieszenia strefy parkomaty zostały zabezpieczone przed użytkowaniem.   Na czas zawieszenia strefy parkomaty zostały zabezpieczone przed użytkowaniem.
Marta Deka /Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama