Nowy numer 49/2020 Archiwum

Kapelan myśliwych organizuje zbiórkę na rzecz radomskich szpitali

- Módlmy się, ale też działajmy! - apeluje ks. kan. Adam Łukiewicz, myśliwy i kapelan radomskich myśliwych, proboszcz parafii w Odrzywole.

Ksiądz Łukiewicz zachęca brać myśliwską, rodziny myśliwych, a także sympatyków łowiectwa do wsparcia radomskich szpitali. Uruchomione zostało specjalne konto, na które wpłacać można dobrowolne datki.

- W mediach społecznościowych na każdym kroku znaleźć można apele o wsparcie szpitali. "Brakuje wszystkiego", "Boimy się o siebie, o naszych najbliższych", "Przyjmiemy każde wsparcie, a już teraz za wszystko dziękujemy". W ten sposób apelują cisi bohaterowie, pracownicy służby zdrowia. I trzeba ich wesprzeć - mówi kapelan.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie szpitali regionu radomskiego. - Za te datki zostaną kupione niezbędne środki ochrony biologicznej: maseczki, kombinezony ochronne, przyłbice czy ozonatory. Pamiętajmy: taka jest nasza wartość, na ile pomożemy drugiemu człowiekowi. Zjednoczmy się w tym trudnym czasie! - zachęca ks. Łukiewicz.

Pieniądze można wpłacać na konto: Bank spółdzielczy w Przysusze - oddział w Odrzywole. Numer konta: 49 9145 1024 5005 3484 2000 0003 z dopiskiem: "Pomoc dla szpitali w związku z epidemią koronawirusa".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama