Nowy numer 48/2020 Archiwum

Świąteczny "Gość Niedzielny" dotarł na parafie

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się nasz tygodnik, udało się przygotować i dostarczyć do parafii paschalne wydanie czasopisma.

Zachowując jak najsurowsze zasady bezpieczeństwa i ograniczając do minimum kontakt osobisty, kolporterzy po 3 tygodniach przerwy dotarli z czasopismem do parafii. Jest to wydanie obejmujące dwie niedziele: Niedzielę Zmartwychwstania oraz Miłosierdzia Bożego (nr 15-16). Numer ukazuje się bez dodatków diecezjalnych, których drukowanie jest obecnie niemożliwe. Cena świątecznego numeru nie ulega zmianie i wynosi 6 zł. Dostarczony został także majowy numer "Małego Gościa Niedzielnego".

Jako redakcja będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie czasopism w kościołach, aby umożliwić zakup osobom przychodzącym do świątyni na indywidualną modlitwę. "Drodzy Kapłani, rozumiemy, w jak dramatycznej sytuacji znaleźliście się jako duszpasterze oddzieleni od swoich parafian, którym z oddaniem służycie. Chcemy Was zapewnić, że w tym trudnym czasie nie jesteście sami - pamiętamy o Was w naszych modlitwach. Was również prosimy o modlitwę za Gościa Niedzielnego" - napisał do duszpasterzy ks. Adam Pawlaszczyk, redaktor naczelny Gościa Niedzielnego.

Drodzy Czytelnicy, pytajcie Waszych duszpasterzy, najlepiej drogą telefoniczną, jak można nabyć świąteczne wydanie Gościa.

Brak diecezjalnego dodatku w wydaniu drukowanym nie oznacza, że przestaliśmy pracować. Jesteśmy codziennie na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook.com/goscradomski.pl.

Duszpasterzom i naszym Czytelnikom życzymy owocnego przeżycia Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocy, mimo tak różnych okoliczności, w jakich w tym roku przypada nam je obchodzić.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama