Nowy numer 48/2020 Archiwum

Modlitwa w intencji maturzystów

Mszy św. w intencji maturzystów sprawowanej w radomskiej katedrze przewodniczył będzie bp Henryk Tomasik. W Eucharystii można uczestniczyć online.

Msza św. w intencji maturzystów zostanie odprawiona w środę, 22 kwietnia br., czyli w dniu planowanej pielgrzymki tegorocznych maturzystów z całej diecezji radomskiej na Jasną Górę.

- Eucharystia sprawowana będzie o godz. 18 w katedrze pw. Opieki NMP w Radomiu. Na jej zakończenie będzie odmówiony Akt Zawierzenia Matce Bożej z pasterskim błogosławieństwem. Modlitwie będzie przewodniczył bp Henryk Tomasik. Eucharystia będzie transmitowana na stronach internetowych diecezji radomskiej (www.diecezja.radom.pl) i katedry (www.katedra.radom.pl) - mówi ks. Stanisław Piekielnik z Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezji Radomskiej, koordynator pielgrzymki maturzystów.

Również 22 kwietnia o godz. 20.30 w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji maturzystów. Modlitwa będzie transmitowana na profilu facebookowym Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu.

- Zapraszamy do wspólnej modlitwy maturzystów, jak również rodziców, rodzeństwo, dyrekcje i nauczycieli szkół, księży i katechetów oraz przyjaciół, bliskich i tych wszystkich, którzy pragną włączyć się w modlitwę zawierzenia Bogu młodych ludzi przed egzaminem dojrzałości i ważnymi życiowymi decyzjami - zaprasza ks. Piekielnik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama