Nowy numer 47/2020 Archiwum

Podzielmy się radością tworzenia

Na stronie internetowej Ośrodka Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska " w Radomiu rozpoczęła swoją działalność "Wirtualna Galeria Sztuk Plastycznych".

Galeria została otwarta dla wszystkich uzdolnionych plastycznie osób, które - choć w okresie pandemii pozostają w domu - realizują się artystycznie.

- Powołując do życia naszą galerię chcieliśmy wyjść naprzeciw osobom, które chciałyby podzielić się z nami efektami swojej pracy. Zachęcamy zatem wszystkich do malowania, rysowania, rzeźbienia, rękodzieła artystycznego oraz innych form twórczości plastycznej i do nadsyłania do nas swoich prac.  Będziemy je umieszczać na stronie naszej "Wirtualnej Galerii Sztuk Plastycznych" i tym samym udostępniać wszystkim zainteresowanym. Naszą galerię otwieramy zarówno dla tych, którzy mają już za sobą twórcze doświadczenia, jak i dla początkujących. Tych szczególnie zachęcamy do podjęcia artystycznych wyzwań, do próby wyrażania swoich uczuć za pomocą pędzla, ołówka, dłuta, igły, szydełka czy innych akcesoriów. Pomimo trudnego czasu popatrzmy optymistycznie w przyszłość i podzielmy się radością tworzenia - zachęca Elżbieta Raczkowska z Resursy.

Więcej informacji i regulamin funkcjonowania wirtualnej galerii znajduje się na stronie internetowej: www.resursa.radom.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama