Nowy numer 48/2020 Archiwum

"Gość Niedzielny" w parafiach

Mimo wyjątkowo trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się nasz tygodnik, kolejny numer (17 na 26 kwietnia) dotarł na parafie.

Jako redakcja będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie czasopism w kościołach, aby umożliwić zakup osobom przychodzącym do świątyni na indywidualną modlitwę. Będzie to odrobinę łatwiejsze, gdy zwiększyła się liczba osób mogących uczestniczyć w Mszach św.

Brak diecezjalnego dodatku w wydaniu drukowanym nie oznacza, że przestaliśmy pracować. Jesteśmy codziennie na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook.com/goscradomski.pl. Mamy nadzieję, że gdy sytuacja na to pozwoli, znów wrócimy w wersji drukowanej "Gościa Radomskiego AVE".

Przypominamy słowa ks. Adama Pawlaszczyka, redaktora naczelnego naszego tygodnika, skierowane do duszpasterzy: - Drodzy Kapłani, rozumiemy, w jak dramatycznej sytuacji znaleźliście się jako duszpasterze oddzieleni od swoich parafian, którym z oddaniem służycie. Chcemy Was zapewnić, że w tym trudnym czasie nie jesteście sami - pamiętamy o Was w naszych modlitwach. Was również prosimy o modlitwę za "Gościa Niedzielnego".

Drodzy Czytelnicy, pytajcie Waszych duszpasterzy, najlepiej drogą telefoniczną, jak można nabyć aktualne wydanie Gościa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama