Nowy numer 47/2020 Archiwum

Szpital na radomskim Józefowie otwiera oddziały

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w Radomiu od dziś wznawia przyjęcia na Oddziałach: Wewnętrznym I, Neurologicznym, Onkologicznym i Ginekologiczno-Położniczym.

To dobre informacje dla radomian i mieszkańców pobliskich gmin. - Od 27 kwietnia wznawiamy przyjęcia na Oddziałach: Wewnętrznym I, Neurologicznym, Onkologicznym i Ginekologiczno-Położniczym. Personel i pacjentki z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego byli poddani testom i ich wyniki są ujemne. Ciągle czekamy na personel, który przez sanepid jest objęty kwarantanną i ze względu na niewykonywanie w terminie testów potwierdzających wyniki ujemne ma przedłużaną kwarantannę. Na terenie szpitala nie ma żadnych osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Ponadto informujemy, że od ponad tygodnia w naszym szpitalu żaden pacjent nie zmarł z powodu COVID-19. Podkreślamy, że nie mamy żadnych pacjentów z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 - mówi Karolina Gajewska, rzecznik prasowy lecznicy.

Szpital informuje o kolejnym wsparciu: - Chcemy podziękować Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za ogromną pomoc. Otrzymaliśmy 5 respiratorów wysoko specjalistycznych dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. To nieoceniona broń w walce z zakażeniem koronawirusem, które niejednokrotnie wywołuje problemy z oddychaniem - podkreśla rzecznik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama