Nowy numer 47/2020 Archiwum

"Gość Niedzielny" dotarł na parafie

W wyjątkowo trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się nasz tygodnik, kolejny numer (18/2020 na 3 maja) jest już w naszych kościołach.

Jako redakcja będziemy bardzo wdzięczni duszpasterzom za udostępnienie czasopism w kościołach, aby umożliwić zakup osobom przychodzącym do świątyni na Msze św. oraz na indywidualną modlitwę. Jest to odrobinę łatwiejsze, odkąd zwiększyła się liczba osób mogących uczestniczyć w Mszach św.

W najnowszym numerze nadal brak diecezjalnego dodatku. Mamy jednak dobrą wiadomość, która jest odpowiedzią na pytania ze strony czytelników: przygotowujemy diecezjalną wkładkę do wydania na 10 maja.

Ufamy, że uda się wrócić na stałe. Ale to będzie zależało także od naszych czytelników.

Nadal pracujemy i codziennie przygotowujemy relacje, które publikujemy na naszej stronie internetowej oraz na profilu Facebook.com/goscradomski.pl.

Przypominamy słowa ks. Adama Pawlaszczyka, redaktora naczelnego naszego tygodnika, skierowane do duszpasterzy: "Drodzy Kapłani, rozumiemy, w jak dramatycznej sytuacji znaleźliście się jako duszpasterze oddzieleni od swoich parafian, którym z oddaniem służycie. Chcemy Was zapewnić, że w tym trudnym czasie nie jesteście sami - pamiętamy o Was w naszych modlitwach. Was również prosimy o modlitwę za »Gościa Niedzielnego«".

Drodzy Czytelnicy, pytajcie Waszych duszpasterzy, najlepiej drogą telefoniczną, jak można nabyć aktualne wydanie "Gościa".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama