Nowy numer 48/2020 Archiwum

Radomski Amfiteatr ma 40 lat!

Urodzinowe spotkanie, inne niż planowano, już 16 maja.

- Nie ma to jak obchodzić urodziny w czasie pandemii. Wielu z nas tego doświadcza, także Miejski Ośrodek Kultury "Amfiteatr". Właśnie w tym roku stuknie nam 40 lat! To ważne urodziny i chcemy świętować je razem z wami. Wciąż nie możemy was zaprosić do naszych przestrzeni, ale już przed ekrany - tak. Zaczynamy więc świętowanie on-line i regularnie będziemy was informować o kolejnych odsłonach naszych 40-tych urodzin - zaprasza Waldemar Dolecki, dyrektor MOK "Amfiteatr" w Radomiu.

- Pierwsza odsłona urodzinowych spotkań już sobotę, 16 maja, o godz. 19. Pokażemy wam mural okolicznościowy, jubileuszowy, wyjątkowy, który powstał na ścianie budynku Amfiteatru przy ul. Parkowej 1. Zaprojektowała go po wielu wspólnych burzach mózgu agencja kreatywna Olmeka, a wykonał artystyczny duet Morza Studio - opowiada Katarzyna Wiśniewska z działu promocji MOK "Amfiteatr".

Po odsłonięciu malowidła w podróż 40-lecia przez dekady, historię muzyki i Amfiteatru zabierze radomska formacja Trzy eM, czyli Magdalena "Buka" Boduła (wokal), Marta Tomecka (skrzypce) i Michał Trzpioła (gitary). Już dziś warto zarezerwować czas na spotkanie przed ekranem monitora, oczywiście.

Trzy eM - Firestarter / Tu jestem w niebie / Zombie ( 3 cover songs) LIVE
Trzy eM

Urodziny Amfiteatru to okazja nie tylko do podsumowań, ale też... zmian. Jedną z nich jest logo. Jego nową odsłonę opracowała profesjonalna agencja kreatywna Olmeka.

- Ten charakterystyczny dla Amfiteatru znak będzie od dziś towarzyszył wszystkim naszym komunikatom. Nam bardzo się podoba, mam nadzieję, że wam również przypadnie do gustu i zapadnie w pamięć - mówi Waldemar Dolecki. - Nowe logo nawiązuje do klasycznej budowy amfiteatru, ale zyskuje nowoczesny wygląd, bo też taką instytucją chcemy być. Najważniejszy jest dla nas odbiorca, dlatego dotychczasowe siedzenia wyrażone liniami zamienione zostały na jednostki, każda kropka to ja, Ty, my. Przecież razem tworzymy to wyjątkowe miejsce. Do tego eleganckie, dumne, pełne powagi litery i spokojne, zrównoważone kolory, wzbudzające zaufanie, ale i otwierające granice. Bo taki jest właśnie Amfiteatr - podsumowuje dyrektor.

Więcej o szczegółach dotyczących zmian i niespodzianek na profilu na Facebooku.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama