Nowy numer 21/2020 Archiwum

"Barka" dla Świętego

Ulubioną piosenkę św. Jana Pawła II przygotował zespół "Tylko Ty". Śpiewa w nim Katarzyna Jaśkiewicz z podradomskiego Zakrzówka.

Zespół tworzą osoby związane z Fundacją "Dzieło Nowego Tysiąclecia", nazywaną żywym pomnikiem Jana Pawła II.

„Ojcze Święty, w 100. rocznicę urodzin przychodzimy do Ciebie z pieśnią, która towarzyszyła Ci przez lata. Twoje dzieci” - napisali stronie internetowej fundacji.

Jako redakcja "Gościa Radomskiego AVE" czujemy ogromną satysfakcję, bo to my kilkanaście lat temu spotkaliśmy Kasię Jaśkiewicz na Dniu Babci i Dziadka w szkole w Zakrzówku i zachwyciliśmy się jej talentem. A potem podjęliśmy rozmowy z fundacją. Od tamtej pory, już jako stypendystka, Kasia ukończyła Zespół Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu oraz muzykologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

"Barkę" można odsłuchać tutaj.

Utwór przygotował fundacyjny zespół "Tylko Ty".

Aranżacja, piano, mix: Mateusz Banasiuk

Montaż: Krzysztof Łęczycki.

Promocja i komunikacja: Paulina Worożbit

Przygotowanie kwintetu smyczkowego: Agnieszka Kowalik

Solo: Marta Dywicka, Weronika Ceynowa, Katarzyna Jaśkiewicz 

Zespół wokalny: Weronika Ceynowa, Katarzyna Jaśkiewicz, Aneta Nurcek, Anna Sobierajska-Słyś, Ania Bonk, Małgosia Bonk, Marta Okrój, Marta Dywicka, Adrian Pontus, Michał Przybysz, Marcin Kuczer

Kwintet smyczkowy: Róża Pustelniak, Monika Folwarska, Teresa Grochowska, Aleksandra Ptaszyńska, Monika Butryn.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama