Nowy numer 21/2020 Archiwum

W pożarze stracili dom

Ogień wybuchł w obejściu pani sołtys Koszorowa, wioski w gminie Chlewiska.

Straty są ogromne. Współczucie to zbyt mało, dlatego zrodziła się akcja pomocy rodzinie obdarzonej społecznym zaufaniem. Pani sołtys, gospodyni i właścicielka spalonego domu, już trzeci raz została obdarzona przez mieszkańców zaufaniem za pomoc i zaangażowanie w sprawy wsi i jej mieszkańców. 

"Teraz to ona potrzebuje naszej pomocy. Jako znajomi, sąsiedzi, sołtysi podejmujemy się działań, które doprowadzą do pozyskania środków na zakup materiałów budowlanych na odbudowę domu. W ciągu kilku chwil stracili dorobek całego życia. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, nawet tą najmniejszą" - napisali organizatorzy akcji pomocowej na internetowym profilu pomagam.

Akcję można wesprzeć tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama