Nowy numer 21/2020 Archiwum

Od najbliższego piątku utrudnienia w ruchu na ul. 25 Czerwca w Radomiu

W związku z pracami wodociągowymi od piątku, 22 maja 2020 roku, do odwołania zamknięty zostanie początkowy odcinek ulicy 25 Czerwca.

Inwestycja Wodociągów Miejskich będzie prowadzona od ronda Mikołajczyka (przy dworcu autobusowym) do skrzyżowania ul. 25 Czerwca z ul. Sienkiewicza. Ten odcinek będzie zamknięty dla ruchu kołowego, oprócz pojazdów budowy i warunkowego dojazdu do posesji przy tym fragmencie jezdni.

Utrudnienia będą też na części ronda Mikołajczyka i na odcinkach ulic Waryńskiego i Bydgoskiej. Z tego powodu na ul. Waryńskiego od ul. Wyszyńskiego do 25 Czerwca będzie czasowo wprowadzony ruch jednokierunkowy. Objazdy w obydwu kierunkach będą wyznaczone przez ulice Sienkiewicza, Mickiewicza i Traugutta.
W związku z pracami zmianie ulegają też trasy autobusów linii 2, 6, 13, 18, N1 i N3.

Na trasach objazdów dla wszystkich powyższych linii będą obowiązywały przystanki Sienkiewicza / Katedra 03 (przy parku - w kierunku Mickiewicza) oraz Mickiewicza / Katedra 02 (obok katedry - w kierunku Sienkiewicza).

Zawieszone będzie jednocześnie funkcjonowanie przystanków 25 Czerwca / Waryńskiego 01 i 02 (w obu kierunkach). Przystanki Beliny-Prażmowskiego / Dw. PKS 01 i 04 (po stronie dworca autobusowego i po stronie hotelu Glass) będą w trakcie obowiązywania powyższych zmian funkcjonowały jedynie dla autobusów linii 18 w stronę Nowej Woli Gołębiowskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama