Nowy numer 21/2020 Archiwum

Dzieci zawierzone Matce Bożej

Akt oddania miał miejsce w sanktuarium Matki Bożej, Pani Świętokrzyskiej w Kałkowie-Godowie.

Msza św. w intencji najmłodszych parafian sprawowana jest w sanktuarium w każdą drugą środę miesiąca. W maju modlitwę dopełnił akt zawierzenia najmłodszych.

- Królowo rodzin, Królowo pokoju, zawierzamy Ci dziś nasze dzieci i wszystkie dzieci objęte modlitwą w różach różańcowych rodziców - mówili matki i ojcowie.

- Złożono 43 róże ofiarowane naszej Matce, symbolizujące 43 członków róży różańcowej. Msze św. w intencji dzieci i rodziców odprawiane są w naszym sanktuarium w każdą drugą środę miesiąca - informuje ks. kan. Zbigniew Stanios, kustosz sanktuarium.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama