Nowy numer 21/2020 Archiwum

Nabożeństwo majowe z Guzowiankiami

Młodzieżowy zespół ludowy z podradomskiego Guzowa w Muzeum Wsi Radomskiej nagrał film pt. "Majówka".

Nagranie odbyło się w majowej scenerii radomskiego skansenu, jednakże przy ograniczonej liczbie osób, z powodu obostrzeń spowodowanych stanem epidemii.

Film wyprodukował Rafał Sadowski. Pierwszą część filmu będzie można oglądać 23 maja 2020 roku na Facebooku Muzeum Wsi Radomskiej. Twórcy filmu czekają na komentarze opatrzone hasztagiem:  #muzeumwsiradomskiej.

"Na zaproszenie Ilony Jaroszek, dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej, braliśmy udział na planie zdjęciowym filmu o Majówkach. Niestety pandemia również dopadła plany zdjęciowe i ilość osób na planie była mocno ograniczona" - piszą na swym profilu facebookowym Guzowianki.

U nas zajawka filmu tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama