Nowy numer 21/2020 Archiwum

Gala konkursu "Ośmiu Wspaniałych" w tym roku online

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa w gali, podczas której zostanie rozstrzygnięty konkurs, wezmą udział przedstawiciele kapituły konkursu.

Uroczystość będzie miała miejsce w klubokawiarni "Arka" przy ul. Chrobrego 7/9 w Radomiu. XXI radomska Gala Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych" odbędzie się 25 maja 2020 r. o godz. 10.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele kapituły konkursu. Uroczystość będzie transmitowana online na fanpage'u na Facebooku stowarzyszenia Centrum Młodzieży "Arka".

- Uczestnikiem gali można się stać poprzez bycie przed komputerem i wejście na profil "Arki". Będzie transmitowana od godz. 10. Poznamy laureatów konkursu w kategorii duża ósemka - dla uczniów szkół średnich i mała ósemka - dla uczniów szkół podstawowych. Nominowanych było około 50 osób. Poznamy 16 laureatów i osobę, która będzie reprezentowała nasz region w ogólnopolskim etapie konkursu. Będzie też krótki program artystyczny - mówi ks. Krzysztof Bochniak z "Arki".

Konkurs "Ośmiu Wspaniałych" "Arka" organizuje we współpracy z warszawską fundacją "Świat na tak". Jest on adresowany do młodych ludzi wyróżniających się m.in. zaangażowaniem społecznym, kreatywnością, odpowiedzialnością, empatią, życzliwością, wysoką kulturą osobistą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama