Nowy numer 43/2020 Archiwum

Wirtualna pielgrzymka apostolatu "Margaretka"

Co roku do sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole pielgrzymował apostolat "Margaretka". Ze względu na obostrzenia w tym roku w spotkaniu można wziąć udział online.

W związku z trwającą epidemią i wynikającymi stąd trudnościami nie odbędzie się tradycyjna Pielgrzymka Apostolatu "Margaretka" do Wysokiego Koła. - Natomiast spotkamy się w małym gronie 20 czerwca (sobota) na modlitwie od godz. 18.30. Będzie Msza św., konferencja i włączymy się o 20.30 w modlitwę różańcową - mówi ks. Grzegorz Tęcza, diecezjalny duszpasterz Apostolatu "Margaretka".

Całość spotkania będzie transmitowana w internecie na stronie: www.wysokiekolo.pl, zakładka: Msza online. - Proszę o powiadomienie "Margaretek" lub umożliwienie w parafiach adoracji i modlitwy za nas, kapłanów. Gdyby jakaś, szczególnie nowo powstała "Margaretka" chciała uczestniczyć w spotkaniu, to proszę o kontakt telefoniczny (605 088 601) - dodaje ks. Tęcza.

Apostolat "Margaretka" powstał w 1981 roku. Gromadzi wiernych na całym świecie, którzy swoją modlitwą i wyrzeczeniem wspierają kapłanów. Członkami ruchu zostają ludzie o wielkich sercach, którzy pragną chronić kapłanów najskuteczniejszą bronią, jaką jest modlitwa i umacniać swoją osobistą więź z Chrystusem za pośrednictwem Najświętszej Maryi Panny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama