Nowy numer 48/2020 Archiwum

Lato z Łaźnią 2020 i kolejne imprezy

Będzie film i koncert z udziałem włoskiego tenora.

Łaźnia - Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria zaprasza - w piątek 24 lipca i w niedzielę 26 lipca - na kolejne imprezy „Lata z Łaźnią 2020”.

W piątek 24 lipca po zmroku, około godz. 21, kolejne spotkanie w Kinie w Parku Kościuszki. Z cyklu „Lipiec z Tomem Hanksem” organizatorzy zapraszają na film „Forrest Gump” z roku 1994 w reżyserii Roberta Zemeckisa. W tytułową rolę wcielił się tu Tom Hanks.

To romantyczna historia, w której Tom Hanks wcielił się w nierozgarniętego młodego człowieka o wielkim sercu i zdolności do odnajdywania się w największych wydarzeniach w historii USA. Po tym, jak staje się gwiazdą footballu, odznaczonym bohaterem wojennym i odnoszącym sukcesy biznesmenem, główny bohater zyskuje status osobistości, lecz nigdy nie rezygnuje z poszukiwania tego, co dla niego najważniejsze - miłości swej przyjaciółki, Jenny Curran.

W niedzielę 26 lipca o godz. 17 drugi koncert w cyklu „Letni muszli szum…”, a największe włoskie przeboje zaśpiewa Alberto Amati.

Alberto Amati odkrył zamiłowanie do śpiewu uczęszczając do konserwatorium im. Giuseppe Verdi w Ravennie. Chodził do klasy fortepianu ale po jakimś czasie uznał, że to nie fortepian jest mu dany, tylko właśnie śpiew. Alberto brał udział w różnych imprezach artystycznych, konkursach i festiwalach piosenki, współpracował ze studiem nagrań Vallemania Recording Studio, występował we włoskiej telewizji Tele San Marino, Video Regione, Rete1 Faenza.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama