Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Pokój zagadek św. Jana Pawła II

Pomysł zrodził się w PSP nr 14 w Radomiu i jest jednym z projektów Budżetu Obywatelskiego. Warto na niego zagłosować.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 Integracyjna im. Jana Pawła II w Radomiu jest autorem pomysłu na stworzenie nowoczesnego pokoju zagadek (escape room) poświęconego życiu Papieża Polaka. To miejsce, w którym znajdą się zarówno rekwizyty z epoki, jak również elementy nowoczesne i multimedialne. Przedsięwzięcie przyczyni się do poszerzenia oferty kulturalnej miasta.

Projekt Interaktywny pokój zagadek - "Bliżej Jana Pawła II" znalazł się wśród wielu inicjatyw w Budżecie Obywatelskim 2021. Został sklasyfikowany na pozycji 3 na liście projektów instytucjonalnych.

- Zapraszamy do głosowania drogą elektroniczną poprzez aplikację zamieszczoną na stronie https://glosowanie.konsultacje.radom.pl/ lub w pięciu stacjonarnych punktach: w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Kilińskiego 30 (pok. 19), w Biurze Rady Miejskiej, ul. Rynek 1, w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1, w Referacie Komunikacji Społecznej, Wydziału Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki, ul. Żeromskiego 53 (pok. 104) oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu przy ul. Rwańskiej 16 - zachęcają pomysłodawcy projektu.

Każda osoba może zagłosować na dowolną liczbę projektów, przyznając im jeden, dwa lub trzy punkty. Jeżeli głosujący nie zaznaczy żadnego pola, będzie to traktowane jako brak zdania odnośnie danego projektu.

Głosowanie trwa do 20 września 2020 r., a listę zwycięskich projektów poznamy do 18 października.

Inicjatywę PSP n4 14 wsparła Kuria Biskupia w ostatnim Biuletynie Kurialnym: "Zachęcamy do oddawania głosu na projekt pokoju zagadek »Bliżej Jana Pawła II«, upamiętniający 100. rocznicę urodzin naszego Papieża Polaka" - napisano w biuletynie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama