Nowy numer 42/2020 Archiwum

Studium zaprasza kandydatów na organistów

Diecezjalne Studium Organistowskie przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki. Oprócz przygotowania muzycznego daje też formację i podstawy wiedzy teologicznej.

Nauka w studium trwa 5 lat. Zajęcia są obowiązkowe. Dla I i II roku odbywają się w każdy poniedziałek i wtorek, a dla III, IV, V roku - w każdy wtorek i środę od godz. 9 do 16. DSO przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki 2020/2021.

- Zapraszamy kandydatów na organistów, którzy chcieliby swoimi umiejętnościami muzycznymi służyć Kościołowi. Dla mnie organista to nie zawód, lecz powołanie, dlatego naszych słuchaczy nie tylko kształcimy muzycznie, ale także formujemy - mówi ks. prał. Wojciech Szary, dyrektor DSO.

Pierwsze spotkanie informacyjne, rozmowa wstępna odbędzie się 28 września 2020 roku o godz. 9 w siedzibie DSO w Radomiu przy ul. Prusa 6. Można się jeszcze zgłosić w październiku.

- Należy złożyć następujące dokumenty: podanie, życiorys, opinię od księdza proboszcza, kserokopię świadectwa ze szkoły, kserokopię świadectwa ze szkoły muzycznej lub ogniska muzycznego, jeśli do takich kandydat uczęszczał, oraz dwa zdjęcia - wylicza ks. Szary.

Szczegółowe informacje pod numerami telefonu: 48 36 56 228, 606 609 158.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama