Nowy numer 42/2020 Archiwum

Pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Wysokiego Koła

Pod hasłem: "Żywy Różaniec znakiem jedności z Ojcem Świętym i Kościołem" 3 października odbędzie się XIII Pielgrzymka Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do Wysokiego Koła.

Ks. Szymon Mucha, moderator Żywego Różańca Diecezji Radomskiej, do udziału w pielgrzymce do sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole zaprasza wszystkich, którzy należą do Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej.

- Jest to nasze spotkanie formacyjne, które nakreśla program duchowy na kolejny rok naszej pracy. Żywy Różaniec od początku istnienia był znakiem jedności z Ojcem Świętym i Kościołem, dlatego zjednoczeni w modlitwie wpieramy papieża i wszystkie intencje, które nosi w sercu oraz biskupów i kapłanów, tworząc w ten sposób duchowe zaplecze Kościoła - mówi ks. Mucha.

Spotkanie odbędzie się na placu różańcowym. - Ubierzmy się odpowiednio i zabierzmy ze sobą krzesło turystyczne. Podczas całej pielgrzymki obowiązują  nas ogólne zasady sanitarne - zakrywanie ust i nosa oraz zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk przed wejściem do sanktuarium. Proszę o zgłaszanie grup i liczby pielgrzymów do 28 września - e-mail: szymmuch@wp.pl, w tytule proszę napisać: nazwa parafii, nazwisko księdza i liczbę osób - mówi ks. Mucha.

Program:

  • 9.30 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP,
  • 10.00 -  Powitanie pielgrzymów, słowo od redakcji miesięcznika "Różaniec",
  • 10.15 - Różaniec, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty,
  • 11.00 - Konferencja formacyjna,
  • 11.45 - Spotkanie informacyjne,
  • 12.00 - Msza św. pod przewodnictwem bp. Henryka Tomasika.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama