Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wyprawka czytelnicza dla każdego przedszkolaka

Od dzisiaj, 5 października Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu rozpoczyna akcję "Mała książka - wielki człowiek". Wypożyczalnia dla dzieci przy ul. Piłsudskiego 12 oraz wszystkie filie czekają na dzieci z roczników 2014-2017.

Każde dziecko, które odwiedzi bibliotekę i zgłosi chęć udziału w akcji, otrzyma w prezencie książkę "Pierwsze czytanki dla…" oraz Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego otrzyma naklejkę. Po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.

- W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice - praktyczny poradnik o korzyściach wypływających z codziennego czytania dziecku i odwiedzania z nim biblioteki "Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki". Zapraszamy dzieci, które już są naszymi czytelnikami oraz oczywiście wszystkie te, które chcą nimi zostać. Bo miłość do czytania jest prezentem na całe życie - zachęca do włączenia się w akcję Marta Trojanowska z Działu Promocji Książki i Biblioteki MBP w Radomiu.

Wyprawka czytelnicza dla każdego przedszkolaka

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama