Nowy numer 49/2020 Archiwum

W najbliższy czwartek przypada Ogólnopolski Dzień Modlitwy Żywego Różańca

- Tego dnia bądźmy razem, zjednoczeni na modlitwie ze wszystkimi wspólnotami Żywego Różańca w całej Polsce - zachęca ks. Szymon Mucha, moderator Żywego Różańca Diecezji Radomskiej.

Ks. Mucha do udziału w IX Ogólnopolskim Dniu Modlitwy Żywego Różańca szczególnie zaprasza wszystkich członków Żywego Różańca Diecezji Radomskiej.

- W czwartek 22 października - w tygodniu misyjnym - zgromadźmy się w swoich parafialnych kościołach na nabożeństwie różańcowym i w duchowej łączności trwajmy na adoracji i modlitwie różańcowej dziękując za Dzieło Żywego Różańca w Polsce i prosząc o beatyfikacje sługi Bożej Pauliny Jaricot. Tych, którym siły i zdrowie nie pozwolą być w kościele, proszę gorąco o włączenie się do tej modlitwy w swoim domu, czy na szpitalnym łóżku. Tego dnia bądźmy razem zjednoczeni na modlitwie ze wszystkimi wspólnotami Żywego Różańca w całej Polsce - mówi ks. Mucha.

Z sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole w czwartek o godz. 16.30 będzie transmisja modlitwy różańcowej i Mszy św. przed cudownym obrazem Matki Bożej. Link - na stronie www.wysokiekolo.pl w zakładce "msza online" lub na stronie diecezji radomskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama